BUDUJEMY TYLKO Z NAJLEPSZYCH MATERIAŁÓW WIĘCEJ >>

Kredyty

Współpracujemy z niezależnym doradcą finansowym w zakresie kompleksowej obsługi kredytowej. Cechuje Nas profesjonalne i rzetelne podejście do każdego klienta zarówno indywidualnego, jak również korporacyjnego:

Nasz doradca może zrobić to dla Państwa:

W razie jakichkolwiek wątpliwości w czasie trwania procesu kredytowego, doradca jest do Państwa dyspozycji.________________________________________________________________________________

Szanowni Państwo,

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom Abita Developer Sp. z o. o. Sp. K. podpisała porozumienie z Furman Finanse w zakresie współpracy przy udzielaniu kredytów hipotecznych dla naszych klientów.

FURMAN - FINANSE to firma doradztwa kredytowego zbudowana przez profesjonalistów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w udzielaniu kredytów hipotecznych, konsolidacyjnych, refinansowych, pożyczek gotówkowych oraz kredytów dla firm.

Dzięki współpracy z doradcą kredytowym uzyskujecie Państwo dostęp do najszerszej oferty finansowania nieruchomości. Doradca kredytowy Furman Finanse dotrze do Państwa w wyznaczonym czasie i całkowicie BEZPŁATNIE wykonana dla Państwa następujące czynności:

Jeszcze raz przypominamy, że pomoc w uzyskaniu kredytu jest całkowicie bezpłatna!
Zapraszamy do współpracy!

Dane kontaktowe do doradcy:
Ewa Furman
Tel. +48 507 040 345
Tel. 67 350 40 40

Furman Finanse
Piła ul. Roosevelta 40
e-mail: ewa.furman@furmanfinanse.pl
www.kredyty.pila.pl

Współpracujemy z bankami